II Otwarte Wędkarskie Zawody Spławikowe „Mistrzostwa Miasta Lubaczowa” – wyniki

W niedzielę 7-go maja na zbiorniku sportowym „ Pod Młynem” odbyły się II Otwarte Wędkarskie Zawody Spławikowe „Mistrzostwa Miasta Lubaczowa”. Współorganizatorami zawodów było Koło Miejskie Lubaczów oraz Koło Miejskie „Hutnik” w Lubaczowie.

W zawodach wystartowało 21 zawodników, pogoda tym razem dopisała, ryby brały chętnie, złowiono łącznie ponad 68 kg ryb, które oczywiście po ważeniu zostały wypuszczone. Zawody zwyciężył z wynikiem 7250 pkt. Kol. Jerzy Dołęga, drugie miejsce zajął Kol. Paweł Młodziński 6510 pkt., trzeci był Kol. Robert Winarowicz uzyskując 6480 pkt.

Mistrzem Koła „ Hutnik ” został Jerzy Dołęga, W- ce Mistrzem Robert Winarowicz i I W- ce Mistrzem został Roman Dutkiewicz.
Po zakończeniu, przedstawiciele Zarządów Kół, Zbigniew Pęcak oraz Magdalena Grzegorczyk wręczyli zwycięzcom pamiątkowe puchary i dyplomy, następnie zawodnicy zostali zaproszeni na ciepły posiłek.

Zawody te wliczają się do cyklu Grand Prix miasta Lubaczowa. Poniżej prezentujemy tabelę wyników i gratulujemy zwycięzcom. Dodatkowo dla członków koła „ Hutnik” były to spławikowe Mistrzostwa Koła.