W dniach 21.06.2017 – 25.06.2017 Magdalena Grzegorczyk reprezentowała Okręg Przemyski w Mistrzostwach Polski w wędkarstwie spławikowym. Zawody odbyły się  w Kluczborku. Zbiornik retencyjny został oddany do użytku w 2013 r. Jego budowa trwała ok. 3 lata. Zbudowany został w miejscu starej żwirowni. Ma powierzchnię 60 hektarów i może przyjąć 1,5 miliona m sześciennych wody. Zbiornik przepiękny, czysty.  Dwa dni treningów obfitowały w połowy jazgarzy oraz okoni. Sędziowie oraz osoby znające doskonale zbiornik powtarzały, że w sobotę oraz niedzielę przypłyną leszcze zwabione zanętami. Sprawdziło się to w sobotę. Łapiąc leszcze, okonie, jazgarze, sumika Magdalena z wynikiem 4845kg wywalczyła 5 miejsce sektorowe i 14 miejsce w klasyfikacji generalnej.  Drugi dzień pełen nadziei, okazało się jednak że tego dnia leszcze współpracowały tylko z odległościówkami, a o tyczkach zapomniały. Dziesiątki niewymiarowych okoni….. 1160kg złapanej drobnicy dało 11 miejsce sektorowe. W klasyfikacji generalnej po 2 turach Magdalena zajęła 22 miejsce. Do pozycji 20 zabrakło 5g – niewiele – jednak łapać w gronie dziewczyn, które wędkują w klubach sportowych, a wędkarstwo to ich praca, życie i zajęcie środkowej pozycji to bardzo dobry wynik. Nad przygotowaniami do Mistrzostw Polski czuwał trener kol. Bogdan Pęcak (zeszłoroczny Wicemistrz Polski w kategorii Weteranów).